V Institut Esthederm věříme, že každá pleť má předpoklady pro to, aby byla krásná.

Proto naše produkty převychovávají pleť k tomu, aby aktivovala své vlastní vnitřní zdroje

a fungovala normálně.

Celulární voda

univerzální řada hydratační a energizující péče

První krok do světa ošetření a produktů INSTITUT ESTHEDERM. Celulární voda dodává kožním buňkám denní dávku energie, která je nutná pro svěží, jasnou a zdravou pleť po celý den.

Osmo Cellular Care

čištění a odličování pleti

Vyjímečné odličovací a čistící přípravky důkladně čistí pleť.
Zároveň zvyšují odolnost pleti vůči vnějším vlivům. Díky Skin Balance System technologii eliminují patogenní flóru, zatímco chrání prospěšnou kožní flóru a hydrolipidový film.

Radiance

prevence proti vráskám

Kombinuje specifické vlastnosti a omlazující účinky pro předcházení předčasného stárnutí. Je průkopnickou řadou v péči o pokožku obličeje.

Hydra System

dehydratovaná pleť

Hydratuje pleť díky zpomalení ztráty vody a zanechává ji dlouhodobě hydratovanou. Díky TCS patentu brání předčasnému stárnutí pleti.

Pure System

mastná pleť

Pro normalizaci pleti a kontrolu lesku. Unikátní složení, které udržuje čisté póry a přirozený hydrolipidový film.

Sensi System

citlivá pleť

Obrací citlivou pokožku na normální. Zklidnění křehké a citlivé pleti převychováním obranného systému a zvýšením prahu citlivosti pleti.

Active Repair

Reparační hloubková péče pro vráskám

Hloubkový regenerační účinek pro restrukturalizaci pleti. Dlouhodobý protivráskový účinek, pleť je vyhlazená a vypnutá.

Lift&Repair

vyhlazení a hloubková reparace pleti

Vaše pleť bude pevnější a vypnutá a vrásky se budou ztrácet. Pleť znovu získává pevnost a elasticitu. Díky dvojitému působení – na povrchu pleti a opravy pleti do hloubky – bude Vaše pleť vypadat mladistvě s okamžitým a dlouhotrvajícím účinkem.

Nutri System

výživa pleti

Zvyšuje odolnost pleti a dodává jí sílu. Intenzivní výživa pleti díky 8 vitamínům, 5 stopovým prvkům a minerálům, esenciálním mastným kyselinám zahrnujícím také 3 a 6 omega kyseliny.

Cyclo System

omlazující péče o zralou pleť

Obnovuje cyklus mladosti pleti. Kompenzuje sníženou pevnost, hustotu a elasticitu pokožky. Inovativní a vysoce efektivní péče o obličej odpovídající na hormonální změny, které se projevují po 40. roku věku.

White System

bělení a prevence vzniku pigmentových skvrn

Pro zesvětlení a přirozený vzhled Vaší pokožky. White system je nová technologie pro prevenci a odstranění nežádoucích pigmentací, která zároveň působí proti vráskám pro dosažení jemné a vyhlazené pleti.

Molecular Care

akutní kožní problémy

Rychlé a intenzivní řešení pro akutní kožní problémy. Expertní řada přípravků předepisována pouze profesionály v péči o pleť. Je založena na aktivních základech, čistých molekulách nejvíce účinných při ošetřování pleti v krizovém stavu.