Morpho Fitness Slimming Activator Serum

Zeštíhlující koncentrát na tělo

* Maximalizuje a prodlužuje zeštíhlující účinky
* Optimalizuje účinky i mírné fyzické aktivity nebo zeštíhlující masáže

Podporuje energetický výdej, napomáhá rychlému spalování tuků (zmenšující celulitidu) a zabraňuje jejich opětovnému ukládání. Snaží se převychovat tělo tak, aby pracovalo podobně jak pracuje při zeštíhlujících cvičeních. Morpho Fitness napodobuje účinky fyzické aktivity nebo sportu, i když se nehýbete. Předchází také ukládání tuků, čím napomáhá dlouhodobému zeštíhlení. Mění buňky uchovávající tuk, na buňky tuk spalující.

POUŽITÍ: Nanášejte ráno a/nebo večer masážními pohyby směrem nahoru. Před a/nebo po cvičení nebo zeštíhlující masáží.


Absolute Firming-Conturing Body Care

Zeštíhlující a zpevňující krém

* Ideální volba pro vyhlazené důlky a jemnější pokožku
* Tkáně jsou zpevněné, pokožka je vypnutá, kontury jsou obnovené
* Pokožka je dokonale hydratovaná, jemnější a hladší

Pokožku těla vyživuje především díky obsahu včelí mateřské kašičky. Extrémně výživná mateří kašička je jediným zdorojem výživy včelí královny a právě proto nový krém od Institute Esthederm nabízí vaší pokožce stejnou péči i výživu jako včelí královně.

POUŽITÍ: Vmasírujte s postižených oblastech (hýždě, stehna, břicho atd.) pohyby směrem nahoru jednou nebo dvakrát denně. Lze používat po celý rok.


Intensive Glauscine Serum

Intenzivní drenážní sérum

* Eliminuje celulitidu způsobenou zadržováním vody
* Redukuje efekt pomerančové kůry a minimalizuje lokální nerovnosti

Glaucin je speciální směsí vzácných rostliných výtažků, jelikž glaucin je látkou působící na tuky a escin proti zadržování vody. Sérum Intensive glauscine je novým a velmi účinným spojencem v boji proti jednomu z hlavních typů celulitidy, zadržování vody. Ideální pro péči o tzv. těžké nohy.

POUŽITÍ: Nanášejte samostatně bez dalších zeštíhlujících produktů a to ráno nebo večer v rámci intenzivního jedno nebo dvouměsíčního programu.

Intensive Glauscine Cream

Intenzivní lypolytický krém

* Eliminuje celulitidu způsobenou ukládáním tuků
* Redukuje efekt pomerančové kůry a vyhlazuje důlky
* Obnovuje kontury a zpevňuje tělo

Krém Intensive Glauscine je novým a velmi účinným spojencem v boji proti celulitidě způsobené ukládáním tuků. Glaucin je speciální směsí vzácných rostlinných výtažků, jelikož glaucin je látkou působící na tuky a escin proti zadržování vody.

POUŽITÍ: Nanášejte samostatně nebo s Morpho Fitness (ESTHEDERM Body Zeštíhlující aktivační sérum). Ráno nebo večer v rámci jedno nebo dvouměsíčního programu.