Extra Firming Hydrating Lotion

Extra zpevňující hydratační tělové mléko

* Oblíbené hydratační mléko intenzivně hydratuje pokožku pomocí velmi příjemné textury.
* Pokožka je pevnější a hladší.
* Pokožka je dlouhodobě hydratovaná, vláčná, jemná a projasněná.

Objevte zpevňující a hydratující rituál s obnovou přirozené schopnosti kůže bojovat proti ztrátě pružnosti. Mléko je ideální po zhubnutí a nebo těhotenství, můžete jej však používat každý den. Dodáte pokožce pevnost, bohatou hydrataci a hloubkovou rekonstrukci.

POUŽITÍ: Ráno a/nebo večer vmasírujte po celém těle do vstřebání.


High Nutrition Firming Body Balm

Vysoce výživný zpevňující tělový balzám

* Pokožka bude jemnější a vláčnější, navíc chráněná před vysušením.

Balzám obsahuje mateří včelí kašičku, která intenzivně vyživuje a poskytuje pokožce základní prvky pro správnou funkci. Mateří kašička je jediným zrojem výživy včelí královny a právě proto nový balzám od Institute Esthederm nabízí vaší pokožce stejnou péči i výživu jako včelí královně.

POUŽITÍ: Nanášejte ráno a/nebo večer krouživými pohyby.


Bust Shaping Cream

Krém na zpevnění poprsí

* Okamžitý účinek stažení
* Viditelný tvarující efekt, který lze přirovnat k „neviditelné podprsence“

Dekolt a oblast prsou jsou velmi citlivé zóny ženského těla. Bez přímé podpory jakéhokoliv svalu pokožka si tu sama zodpovídá za svou pevnost, a proto je velmi náchylná k její ztrátě. Krásné vypnuté poprsí je jen výsledkem silné kožní struktury. Krém na zpevnění pokožky prsou a dekoltu pomáhá této křehké pokožce znovu posílit její strukturu, a tak navrátit dekoltu a prsům jejich původní mladistvý tvar.

POUŽITÍ: Nanášejte každý den ráno a/nebo večer na poprsí krouživými pohyby od středu dekoltu a vnějším stranám prsou. V oblasti dekoltu nanášejte pohyby nahoru.